Gå til innhold

Forhud for trang?


Anbefalte innlegg

Gjest Martinho
Skrevet

Hei . jeg er en gutt på 15 år, og lurer litt på noe med penisen min. når penisen er fult erigert så er ikke forhuden på undersiden av penis hodet.. det er fortsatt litt forhud igjen over penis hodet.. Også er det på en måte en streng fra penishodet og ned til penis på baksiden av penishodet. er dette normalt? takk for svar:)

Skrevet

Det er helt normalt. :o) Vær forberedt på at strengen _kan_ ryke når du kommer så langt at du skal ha samleie, men den trenger ikke gjøre det.

Skrevet

Ja det er endel som har det problemet, ikkje noe å bekymre seg over men ikkje vær for hardhendt, ta det med ro...:-)

Eg har hatt det sjøl, når eg var på din alder, det gikk over av seg sjøl (etter litt "bøy & tøy") og siden så har alt vært normalt.

Gjest thomas245
Skrevet

Støtter meg til det geir sier.

Eg hadde også litt trang forhud i mine yngre dager.

Da eg onanerte forsøkte eg rolig å strekke den lengre og lengre.

Må ikkje gjøre ondt, men føle at det strekker litt ;)

Idag går den over hodet og forblir der så lenge den ikkje er alt for tørr.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...