Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Sendt et innlegg tidligere i dag. Var påny til kontroll på Ullevål. Annen lege. Hadde ikke sett gjennom min journal da jeg kom inn. Tok en kjapp sjekk. Sa at jeg hadde vann i eggleder.Han hadde ikke sett noe vanncyste på eggstokk. Legen sist så det tydelig, jeg også. Hun målte cysten, og frøs bildet. Denne legen var utilsnakkelig, så jeg spør deg. Hva innebærer det å ha vann i egglederen??

Skal kontakte sykehuset igjen. Det går ikke an at en vanncyste forsvinner på en uke, eller er det vannet i egglederen som har rent ut?? Skjønner null jeg. Blir nesten morsomt dette..:o)

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Etter en betennelse kan det være vann i en eggleder. Det vil holde seg konstant der.

En vanncyste på eggstokken kan forsvinne like raskt som den kommer, men den tømmer seg ikke til egglederen

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...