Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei eg får mye hvitt litt tykkt utflod i trusen og det lukter ikke selig godt.. av og til er lukten så sterk at d kan luktes vis eg ikke krysser bena.. har hatt dette lenge er 19 år og fikk baby for 10 mnd siden og har aldri vert hos gynekolog..

Skrevet

Jøss har du fått barn og aldri vært hos en gynekolog?

Stram lukt nedentil er ikke bra. Det kan være mange ting - men mest sannsynlig er kanskje at det er sopp. Sopp kan kureres med canesten som du får kjøpt reseptfritt på apoteket.

Når det har sagt, hadde jeg vært deg ville jeg tatt en tur til gynekologen for å høre at alt er bra der nede, også med tanke på at du har født et barn.

Onsdag1365380628
Skrevet

Synes selv at jeg lukter innimellom men anser det som normalt,alt ettersom man pleier sin personlige hygiene. Et døgn etter at man har dusjet er det jo en viss lukt. Likevel skader det ikke med en tur til gynekologen hvis det er slik at du aldri har vært der.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...