Gå til innhold

Vanndrivende


Anbefalte innlegg

Gjest barelurerikveld
Skrevet

Lurer på hvorfor mange som slanker seg bruker vanndrivende medisiner. Blir man ikke bare dehydrert da??

Gjest qigong
Skrevet

Visste ikke at dette var vanlig? Vet av mange som slanker seg, men de bruker da ikke vanndrivende? Det må de jo også til lege for å få. Tuller du?

Gjest barelurerikveld
Skrevet

Visste ikke at dette var vanlig? Vet av mange som slanker seg, men de bruker da ikke vanndrivende? Det må de jo også til lege for å få. Tuller du?

Har hørt rykter om det, men det virker ganske uforståelig. Forstår bare ikke at man blir tynn av det. vekten vil jo gå ned p.g.a. mindre vann i kroppen, men det er vel det eneste.

Gjest mye dumt man prøver i desperasjon
Skrevet

kiloene gir lett slipp når man tisser ut så mye væske,men det er jo ikke akkurat slanking.

blir noe anna ved væskeansamlinger,høyt blodtrykk etc,da har det jo sin funskjon

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...