Gå til innhold

Holde meg lenger i senga


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!:) Jeg er en gutt på 17 år og lurer på hvordan jeg kan holde meg lenger ut når jeg har sex? Jeg kommer alt for fort! :( Håper på et kjappt svar TRENGER HJELP!

Gjest Forskjelligetingdukanprøve
Skrevet

Bruk kondom. Bruk bedøvende middel (snakk med kyndige personer). Med tiden vil du lære deg hvordan du kontrollerer dette bedre. Et triks er å tenke usexy tanker rett før og/eller ta en pause på 30 sekunder eller noe sånt.

Gjest vær tålmodig
Skrevet

Når du kjenner at du snart kommer kan du trekke deg ut i noen sekunder, til du har "kontroll" igjen, og så fortsette. dette er noe som må øves på.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...