Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest tinzytown
Skrevet

Smerten gjør livet lettere å leve. For det er kun når smerten har vært der at du kan kjenne ekte glede.

Hadde vi gått rundt uten følelser hadde det vært en kald og trist verden.

Skrevet

så var det på gruble-sporet igjen ja...godt folk flest har vett til ikke å svare.selv er jeg overtrøtt og har ikke noe bedre å bruke tiden på:/

Skrevet

Fordi livet ditt ikke er som du ønsker det skal være?...

Skrevet

Fordi livet ditt ikke er som du ønsker det skal være?...

Det er vel bare å innrømme at det er sånn det er... først og fremst skulle jeg ønske jeg var normalvektig.

Skrevet

Tror ikke religion er løsningen...

ikkeumulig: budhismen mener jo at hele livet dreier seg om lidelse kanskje religion er tingen likevel hehe

Skrevet

Sykdom?

Håp/forventinger står ikke i forhold til realitetene?

Følelser?

Tror det kan være bra at det er vondt å leve, tror det betyr at man ikke har gitt helt opp, men prøver så godt man kan å få det bedre.

Gjest ikkeumulig
Skrevet

Tror ikke religion er løsningen...

Poenget var heller at akkurat denne religionen anser livet som lidelse.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...