Gå til innhold

Er det mulig...?


Anbefalte innlegg

Gjest Ikke forsiktig nok??
Skrevet

Jeg hadde et ubeskyttet samleie forrige fredag kveld, altså for en drøy uke siden... Nå i formiddag og til en viss grad i går kjente jeg på eggløsningssmerter, som tyder på at jeg trolig hadde eggløsning i natt, en uke etter det ubeskyttede samleiet...! Etter såpass lang tid er det vel ikke mulig at det stadig har vært befruktningsdyktige sædceller til stede...? Eller er det...!?! Synes plutselig jeg husker noe om at sædceller kan leve opptil 10 dager, eller er dette bare tull??? =/ Det er sikkert noen her inne som vet slikt...?

hidi, the scorpion
Skrevet

Det kan jo skje, men det høyst uvanlig. Ta en test om et par uker.

Lykke til!

Skrevet

En drøy uke er normalt for lenge.

Dessuten er det en fordel om egget er der først. Altså hvis hvis man ønsker å bli gravid.

Skrevet

Det sies at sædceller kan leve inntil en uke ja, men jeg hadde tatt det med knusende ro, sannsynligvis er de livløse for flere dager siden.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...