Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

I går var jeg overbevist om at jeg hadde pådratt meg blærekatarr; jeg måtte tisse "hele" tiden, det svei voldsomt, i tillegg til at det også kom blod ut med urinen. (Jeg venter ikke mensen enda, går på p-piller og vet nøyaktig når den skal komme)

Men så skjedde det at utover dagen virket jeg mye bedre, og i dag virker jeg helt fin. Var / er dette blærekatarr, og er det nødvendig å gå til legen for en undersøkelse nå som jeg virker bra?

Gjest (Anonymous)
Skrevet

Det kan være lurt å levere ned en urin prøve... det koster nesten ingen ting, pluss at du slipper å engste deg....

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Det lyder som blærekatarr, men hvis du nå ikke har symptomer trenger du ikke oppsøke lege.

Skrevet

Det kan være lurt å levere ned en urin prøve... det koster nesten ingen ting, pluss at du slipper å engste deg....

Det samme skjedde med meg, og jeg gikk ikke til legen. Ikke lenge etterpå fikk jeg en kraftig urinveisinfeksjon..Lever en urinprøve er mitt råd!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...