Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde (dessverre) ubeskyttet sex 4 dager siden.

Jeg skal etter planen ha mensen om ca 14 dager.(Varierer veldig fra gang til gang.)

Hvis jeg får mensen så betyr det at jeg ikke er gravid eller burde jeg ta en test likevel for å være sikker? Og hvis jeg ikke får mensen....burde jeg vente til det har gått 3 uker fra jeg hadde sex før jeg kan ta testen? (Det er det jeg har lest at man skal gjøre. Altså vente i 3 uker)

Skrevet

Du kan teste den dagen mensen skulle kommet om den uteblir, om syklusen din er ustabil så tester du 14 dager etter samleiet. Om mensen kommer er du temmelig sikkert ikke gravid.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...