Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Min samboer klarer ikke å komme inne i meg. Gjort det er par ganger, men sier jeg blir for varm og at han da ikke klarer holde ereksjonen inne i meg. Jeg må da suge han hard igjen. Han kommer som regel ved at han runker selv. Vet at han tenner på meg, men også at han ser mye på porno. Føler meg mislykka. Kan jeg virkelig bli for varm? Eller er det noe annet som skjer???

Gjest Kastanjebrus
Skrevet

Jeg har ingen tro på at du eller noen andre kan bli for varm i skjeden,

Jeg tror han legger skylden over på deg, og skyver sine egne problemer vekk.

Dette er ene og alene hans problem, og jeg synes det er veldig dårlig gjort å legge det på deg.

  • 3 uker senere...
Skrevet

Nei du kan ikke bli for varm, for en tullete ting å si. Det er andre årsaker til at dette skjer og årsaken ligger ikke hos deg.

Skrevet

Spurte han igjen. Han sa nå at skjeden får samme temperatur som han og han kjenner ikke forskjell på han og seg. Som å dyppe pikken i vann. Kan dette stemme?

Skrevet

Spurte han igjen. Han sa nå at skjeden får samme temperatur som han og han kjenner ikke forskjell på han og seg. Som å dyppe pikken i vann. Kan dette stemme?

''Han sa nå at skjeden får samme temperatur som han og han kjenner ikke forskjell på han og seg. Som å dyppe pikken i vann. Kan dette stemme?''

Hæ? Hvilken temperatur tror han en skjede skal ha da? Den er da kroppstemperert den og...

Skrevet

Spurte han igjen. Han sa nå at skjeden får samme temperatur som han og han kjenner ikke forskjell på han og seg. Som å dyppe pikken i vann. Kan dette stemme?

Nei dette har jeg aldri hørt om..

Jeg tror nok heller årsaken er at det ikke er trangt nok, enten fordi du er litt for vid (kanskje sammenliknet med det han er vant til når han bruker høyrehånden) eller fordi han er litt liten.

Skrevet

Spurte han igjen. Han sa nå at skjeden får samme temperatur som han og han kjenner ikke forskjell på han og seg. Som å dyppe pikken i vann. Kan dette stemme?

''Spurte han igjen. Han sa nå at skjeden får samme temperatur som han og han kjenner ikke forskjell på han og seg. Som å dyppe pikken i vann. Kan dette stemme? – Princess78''

Hei,

1) Du er helt normal. Helt sikkert.

2) Skjeden din er 37 grader, akkurat som resten av kroppen din. Den er alltid samme temperatur hos alle kvinner, med mindre de har feber.

Her er det han som ikke har erfaring og ikke vet hva han snakker om. Ikke la han få deg til å tro at det er noe galt med deg - det er det intet som tyder på. Overhodet.

Jeg tror han bare er nervøs for egen del, og så skylder han på deg. Ikke noe pent gjort.

Med vennlig hilsen

Skrevet

Hei,

For min del er det ikke mye som er bedre enn å trenge inn i en skjede som føles varm.

Off, det ville vært forferdelig om det føles "kaldt".

Problemet hans minner om; Har vi ikke et problem, så lager vi et...

Håper det "går seg til" for dere.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...