Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde veldig trang forhud før og har tatt en operasjon. Nå har jeg fått en sønn og lurer på om trang forhud kan være arvelig.

Gjest Gro Isachsen, Sexpert
Skrevet

Om det er arvelig, vet jeg ikke. Det er vel heller tvilsomt. Men foreldre kan hjelpe mot at guttebarna blir plaget senere, ved at de lærer dem å trekke forhuden tilbake selv, for grundig reingjøring under den. Om det gjøres daglig under hele oppveksten, vil problemet unngås når guttene kommer i puberteten.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...