Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Oppdaget en blødning bare 21 dager siden jeg hadde mensen, og min syklus er på 30 dager... Kreft??????

Skrevet

At syklusen varierer er da helt normalt. Det kan skyldes stress, medisiner eller reiser f.eks. Om blodet ser normalt ut og du ikke har sterkere smerter enn vanlig er det neppe noe å bekymre seg over.

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Det er vanskelig å svare på ditt spørsmål når du ikke opplyser din alder, om du bruker prevensjon, om du evt. kan være gravid. Syklus kan endres av mange forhold, kreft er IKKE det første jeg ville tenke på.

 

Vennlig hilsen Mette H Moen

Skrevet

32 år, ikke gravid, ingen prevensjon , men det var nok mensen som plutselig har kommet for tidlig for jeg har ømme pupper og merker jeg nå, lettet

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...