Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest undrende
Skrevet

Nå er jeg litt i villrede her. Jeg skulle hatt mensen lille julaften, og fra da av har vi ikke brukt prevensjon, siden mensen var rett rundt hjørnet. Jeg har lange sykluser, og kan ofte gå to uker over tiden. Men nå er det 4,5 uke over, og fremdeles ingen mens. Jeg tok nettopp en test og ventet egentlig å se to streker, men den var negativ!

Noen andre med lignende erfaringer?

(Jeg er 34 år og har to barn)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei.

Jeg er i samme situasjon som deg med 6-8 uker mellom hver mens. Er 38år og to barnsmor. Vi flyter også på "sikre" perioder og er man nervøs kan et gå enda lengre.

Har ingen gode råd til deg, men du er ikke alene;-)

'

mvh.

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Det kan være flere årsaker til at det ikke kommer eggløsning og derfor ikke menstruasjon. Hvis det går mer enn tre måneder, bør du søke lege. Før hvis du har andre symptomer.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...