Gå til innhold

For lite hvite blodceller.


Anbefalte innlegg

stjernestøv
Skrevet

Alt jeg leser om det er skremmende, er det så alvorlig? Man får svekket immunforsvar og kan lett få infeksjoner, det kan være alvorlige sykdommer. Er det noe jeg har oversett? Kan det være mindre alvorlige sykdommer? 

Videoannonse
Annonse
stjernestøv
Skrevet (endret)
  laban skrev (På 30.7.2018 den 11.10):

Hvis noen har fortalt deg at du har for lite hvite blodlegemer, bør du spørre den som ga deg beskjeden.

https://www.ung.no/oss/helse/254068.html

Ekspander  

Det er min sønn. Og de sa det lå rett under normalen, han snakket med legesenteret. 

Endret av stjernestøv
Skrevet
  stjernestøv skrev (På 30.7.2018 den 11.40):

Og de sa det lå rett under normalen

Ekspander  

Da synes jeg du skal vente med å tro det aller verste. Han får kanskje tilbud om noe slags oppfølging av situasjonen?

stjernestøv
Skrevet
  laban skrev (På 30.7.2018 den 12.17):

Da synes jeg du skal vente med å tro det aller verste. Han får kanskje tilbud om noe slags oppfølging av situasjonen?

Ekspander  

Blir jo redd av alt en leser på nettet! Han skulle ta ny blodprøve 20 august, håper det er normalt da. Leste jo at man får dårlig immunforsvar, og han jobber jo på en plass med mye sykdom. Men han kunne gå på jobb hadde hun sagt. 

Skrevet
  stjernestøv skrev (På 30.7.2018 den 12.24):

Blir jo redd av alt en leser på nettet!

Ekspander  

Leste du linken jeg la ut også?

Jeg synes ikke du skal ta innover deg alle de verste tilfellene ut fra en prøve som ligger like under normalen.

stjernestøv
Skrevet
  laban skrev (På 30.7.2018 den 13.05):

Leste du linken jeg la ut også?

Jeg synes ikke du skal ta innover deg alle de verste tilfellene ut fra en prøve som ligger like under normalen.

Ekspander  

Jo jeg gjorde det, og det var betryggende. Takk :) 

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...