Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

I forbindelse med utredning for prøverør, fyller jeg ut et temperaturskjema hver morgen. Hvor mye skal temp'en gå opp v/eggløsning, og skal den gå ned igjen etterpå? Jeg har målt 36.6-36.7 fram t.o.m. dag 11, så steg den til 36.9, den har ikke gått ned. Er nå kommet til dag 15. Tror du jeg har hatt eggløsning? Har normalt syklus på 25 dager.

Videoannonse
Annonse
Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Den stiger et par streker etter eggløsning (som tilfellet synes å være hos deg) og holder seg til rett før menstruasjon starter, eller fortsetter å være høy ved graviditet. Lykke til med IVF.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...