Gå til innhold

fjerning av visdomstann på sykehus


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Tannlegen min har henvist meg til mitt lokale sykehus for å få fjernet en visdomstann. Hvordan vil et slikt inngrep arte seg sammenlignet med tanntrekking hos tannlegen? Blir det gjort på operasjonsstue, med lokalbedøvelse. osv.?

Vil jeg kunne kjøre hjem etterpå, eller vil bedøvelsen/evt. smertestillende gjøre at dette ikke er aktuelt?

Vil jeg få refundert utgiftene, eller betaler jeg kun egenandel?

På forhånd takk.

Fortsetter under...

Erik Johannessen, Tannlege
Skrevet

Du slipper nok unna med egenandelen. Ta vare på bilag fra transporten frem og tilbake og presenter dem for trygdekontoret. Jeg setter ti kroner på at dette kommer til å skje i lokalbedøvelse.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...