Gå til innhold

Skalpell?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor kan jeg få kjøpt skalpeller? Er det mulig å få tak i på vanlige apoteker?

Jeg har nemlig begynt på et kurs om å stoppe ut dyr, og der har de sagt det er best å bruke skalpell..

Håper jeg får svar :)

Mvh,

Skrevet

Heisann, Hva skalpeller anngår får du kjøpt disse på apoteket, det finnes flere typer, engangs skalpeller, og skalpeller som du bare bytter blad på. Spør på apoteket så får du vite hva som lønner seg :). PS.. husk de er innmari skarpe:)

Naropin

Gjest Lege Nina Lindstad
Skrevet

Til potetmos vedr. skalpell.

Dette er jeg litt usikker på, prøv apotek, samt bandasjister.

Informasjon via Internett erstatter ikke konsultasjon med lege eller annet kvalifisert medisinsk personell. For en sikker vurdering av problemstillingen du tar opp i brevet, bør du rådføre deg med din kontaktperson i det offentlige helsevesen.

Vennlig hilsen Nina Lindstad, Spes. allmennmedisin og idrettslege.

Skrevet

Skalpeller brukes ogsaa i grafisk bransje. Helioprint og Andvord har, dersom apoteket ikke har.

Hilsen

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...