Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Lotte
Skrevet

Jeg er ei jente som aldri har fått orgsame annet enn på egen hånd. Dette begynner å bli frustrerende, og jeg lurer på om det finnes kremer eller tabletter som kan hjelpe. Har hørt om viacreme, og en ny krem som skal komme som heter natural sensation. Virker slike kremer? Hvor får man tak i dem? Enn viagra? Har hørt det kan virke på kvinner, får jeg det hos lege hvis jeg spør?

Har prøvd forskjellige stillinger, slikking, lange forspill, dildo etc, men jeg kommer ikke likevel. Hva gjør jeg?

Hilsen frustrert

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Jeg kjenner ikke til slik krem og på kvinner kan Viagra kanskje gi mer fuktighet hvis hun er opphisset, men det øker ikke lysten. Still spørsmål på samliv eller seksualitet, kanskje de kan gi deg råd?

Skrevet

Viacreme kan du få gjennom kondomeriet. Det gir økt blodtilførsel til der du veit og kan gjøre det lettere å få orgasme. Men det er ikke en "orgasmekrem" som sådan.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...