Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest lurende
Skrevet

Jeg og min kone hadde Clamydia for ca 2 år siden. Vi gikk til kontroll etter en pillekur og prøvene var da negativ, og har ikke hatt symtomer siden. Plutselig, som lyn fra klar himmel , har vi fått det igjen. Er dette praktisk mulig? Vi har vært helt monogame hele tiden....ihvertfall som jeg vet om!

Håper på et raskt og fornuftig svar..

Skrevet

Nope, hvis du har vært monogan så har ikke din kone vært det. I hvertfall er det hva jeg har hørt om Clamydia, det kommer ikke tilbake.

Men det kan selvsagt legen svare bedre på enn meg.

Skrevet

Datteren min fortalte meg her om dagen at klamydia var veldig smittsom og kunne smitte f.eks ved bruk av samme håndkle osv. For meg var det ukjent men hun kom faktisk rett fra helsestasjonen for unge og sa de hadde sagt det der.

Nytt for meg men jeg tror jeg hadde sjekket det før jeg hadde beskyldt noen for å være utro.

Gjest frk teddy
Skrevet

Har opplevd noe av det samme...:

Jeg fikk konstatert Chlamydia (eller noe som lignet) for noen måneder siden, men da typen sjekket seg var han helt frisk (og han har tatt testen to ganger!).

Han er den første og eneste jeg har hatt sex med, så dette forundrer meg mildt sagt en god del.

*confused*

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...