Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan man miste evnen til å bli brun der jeg bruker basiron?Jeg blir veldig tørr der jeg bruker det,men kompenserer dette med lotion.Eller ødelegger det huden min på noen annen måte?

Gjest noor@lis
Skrevet

har brukt det i flere år, og jeg blir SMELLBRUN om sommeren:))

Gjest Christian Anker, lege
Skrevet

Jeg er ikke kjent med at Basiron påfører varige skader på pigmentproduksjonen, men da jeg ikke har produktbeskrivelsen tilgjengelig her jeg sitter nå, får jeg ikke gitt deg et sikkert svar.

Informasjon via Internett erstatter ikke konsultasjon med lege eller annet kvalifisert medisinsk personell. For en sikker vurdering av problemstillingen du tar opp i brevet, bør du rådføre deg med din kontaktperson i det offentlige helsevesen.

Vennlig hilsen

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...