Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Tar trinordiol, men får så mangen bi virkninger av denne atb eg tenkte å bytte. Da eg først begynte med pilene så spurte helsesøster og lege meg hvilket merke eg ville ha, da visste eg svært lite om piller så de fikk velge for meg.

Siden eg fikk bivirkninger så er det vel et litt mer begrenset utvalg av hva de mener eg bør prøve nå, men det eg lurte på var iallefall at eg trives veldig godt med trinodiol fordi de er veldig oversiktlige, men klistermerke så du vet hva dag du skal ta hvilken pille og nummer bakpå.

Er det noen andre merker som er like oversiktelig eller? Ikke at eg er en rotekopp, men det var liksom så greit å ha det så oversiktelig.

Skrevet

Så vidt jeg vet har alle pillene merke med dato eller dag eller nummer.

Ikke slutt med pillene før du har fått resept på nye, da kan du bytte mellom to brett, og slipper en periode uten beskyttelse.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...