Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva kan jeg gjøre for å øke sexlysten min? Jeg er plaget med at den ofte er meget fraværende, noe som resulterer i en lettere skuffet kjæreste, og en mindre god følelse hos meg selv. Det er direkte plagsomt. Dårlig samvittighet får jeg og. Mulig det er pga p-pilla, men har ikke lyst til å bytte pille for ofte heller, har ikke gått på den jeg går på nå så veldig lenge. Kan jeg gjøre andre ting?

Noen so har vært borti dette?? Noen som har råd?

Please!

Skrevet

Kjenner til det!

Du mangler ikke jern/vitaminer da.

Jeg gjorde det, men etter jeg begynte å ta det igjen så ble sexlysten mye bedre igjen!

Det kan være en årsak, men hvis det plager deg veldig så ville jeg tatt det opp med legen din!

Skrevet

Hvis du ikke har så mye sexlyst, prøv å avstå i minst 30 dager. Hvis lysten ikke har meldt seg, kan du vente litt til. Men når du ikke "har lov" til å praktisere sex, blir det strax mer attraktivt. Tror jeg!

Trionetta killer sexlyst forresten. Diane har jeg hørt er bedre.

Skrevet

Hei!

Jeg var veldig plaget av totalt manglende sexlyst for mange år siden. Jeg fant ut at det KUN skyldtes p-piller! Jeg prøvde alt som var av merker, men ingen førte til økt lyst hos meg.

Så jeg sluttet med p-piller -og vips! var sexlysten tilbake.

Lykke til!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...