Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg går på Trionetta28.. hvor skal jeg begynne hvis jeg skal utsette mensen? skal enkli begynne på de hvite sukkerpillene idag!

Skrevet

Ikke begynn på de hvite sukkerpillene; fortsett med de gule pillene (samme typen piller som du tok siste av i går) på neste brett så lenge som du ønsker å utsette mensen.

Skrevet

det du må gjøre er å fortsette på de gule pillene som er på det nye brettet ditt. Ikke begynn på et nytt brett på de første pillene , men begynn på de gule fordi det er pillene som utsetter mensen. Men en gang du slutter på de gule pillene eller tar sukker pillene får du mensen.

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Du utsetter med ekstra gule tabletter fra et annet brett. Du fortsetter så lenge du ønsker og to dager etter siste tablett, vil du få en blødning og begynner da på nytt brett fra 5.dagen. Du er beskyttet hele tiden.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...