Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har byttet merke til Diane p-piller. Etterhvert har jeg mistet sexlysten, og blir ikke skikkelig våt i skjeden lenger. Er det noen som har opplevd det samme problemet?

Gjest klarakua
Skrevet

Det er helt vanlig å mist sex lyst av enkelte p-piller- Prøv et annet merke feks yasmin eller synfase?

Skrevet

Det er helt vanlig å mist sex lyst av enkelte p-piller- Prøv et annet merke feks yasmin eller synfase?

Hei, jeg går også på Diane. Begynte med dem pga acne og har blitt mye bedre. Har nesten ingen kviser i det hele tatt! Men jeg også har mindre sexlyst og er mye tørrere i skjeden. Er det noen som vet om andre p-piller man ikke blir tørr av?? Det er veldig plagsomt!!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...