Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

mener å huske at for en tid tilbake så var det noen som skrev hva mannen burde innta av vitaminer ved dårlig sedkvalitet, er det noen som kan hjelpe meg med dette??

Håper på svar fra noen av dere.

Skrevet

Hei!

Han BØR ta sink! På helsekosten så kan du kjøpe et sinkvann, som tester om han har mye sink eller ikke! For hver utløsning en mann har så tappes han for sink.

Selen, C-vitamin, E-vitamin, er også noe han bør innta sammen med B-vitamin!

Men for all del, ikke i for store doser, så undersøk litt med apotek eller helsekost for å dosere. Noen mener også at regelmessig øldrikking gjør susen, men da vil jeg heller anbefale ølgjær tabletter :o)

Andre ting som også er av betydning er at han ikke bruker setevarmer i bil, ikke tar noen særlig med bad i badekar eller varmtvannsbassenger, eller sitter så veldig med bena i kryss!

Håper det hjalp deg litt på vei..

klem fra

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...