Gå til innhold

Forkjølelse


Anbefalte innlegg

Gjest Litt oppgitt
Skrevet

Jeg har nå vært forkjølet siden uka før påske og er ikke noe bedre.Spørsmålet er om dette er "normalt" eller ikke?

Vi har 3 hunder og jeg begynner å lure om dette har noe å si. Jeg har tatt en allergi test for en del år siden, men det ble ikke oppdaget noen form for allergi.

En vanlig forkjølelse kan den henge i over flere uker? Er det normalt å kunne bli sykemeldt i den forbindelse? Hva skjer i en konsultasjon hos lege for dette?

Jeg begynner å bli så lei av all nese snyting og hosting...

Fortsetter under...

Skrevet

Hei ! Kjenner igjen akkurat samme symptomene, Jeg tok allergi test, den var negativ.

Men jeg var uopplagt, nysing, tett, renning fra nesen. Fikk prøve Aerius 5 mg og det oppleves noen helt annet, er helt bra igjen. Anbefales på det sterkeste, ikke blir en trøtt av medisinen heller

happy1365380345
Skrevet

Forkjølelse er et virus og det kan ta flere uker før det er over. Jeg har vært igjennom en virusinfeksjon i halsen her og det tok 5 uker før jeg var bedre.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...