Gå til innhold

feriepenger?


Gjest signerer ikke i dag

Anbefalte innlegg

Gjest signerer ikke i dag
Skrevet

Jeg var sykemeldt mesteparten av året i fjor. Vil jeg få feriepenger fra trygdekontoret i år da? hvis det er tilfelle, kommer de i slutten av denne måneden?

Gjest trur eg
Skrevet

trygdekontorene betaler vel ut feriepengene sine i januar de vel

Skrevet

De kommer i løpet av de 5 siste dagene i Mai ja.

Gjest torilll
Skrevet

Heisan!

Du får feriepenger av sykepenger utbetalt en av det 5 siste arbeidsdagene i mai, dette kan du finne på trygdeetaten.no der du kan gå inn på satser og

utbetalingsdatoer.

Hjertesukk: skulle ønske at de som bare tror/trodde...???..kunne la være å svare på slike direkte spørsmål, slik at andre som gjerne venter på disse pengene blir usikre.

jmf. "trodde det var i januar" i forige innlegg.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...