Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har for lavt blodtrykk (bare litt). Legen anbefalte å drikke en halv liter farris hver dag (pga. salt).

Problemet er bare at jeg HATER smaken av farris. Er det ikke noe annet jeg kan spise/drikke for å få i meg samme mengde salt?

Fortsetter under...

Skrevet

Saltpastiller, salte pinner, salt på maten..

Kizza1365380506
Skrevet

Har du prøvd de nye farrisene? Jeg likte heller ikke farris før. Nå synes jeg den som er tilsatt limesmak er utrolig god. Drikker selv 1 - 2 flasker pr. dag.

Uhmm, deilig....

Kizza1365380506
Skrevet

at du må jo sjekke saltinnholdet i den nye farristypen....

Skrevet

Lakris, sa den homeopaten jeg var hos, ja, for lavt blodtrykk. Kanskje ikke bra å spise for mye av det. Fikk tabletter av legen min, og da gikk det opp igjen.

Gjest CatePus
Skrevet

Saltpastiller, salte pinner, salt på maten..

Du kan jo ha litt saft eller noe i farrisen, - da smaker det så meget bedre...

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...