Gå til innhold

Jeg har søkt ny jobb


Anbefalte innlegg

Gjest arbeidsøker
Skrevet

Søknadsfristen var en dag i forrige uke,jeg har store sjanser for å få denne jobben,bør jeg ringe for å høre utviklingen?

Eller skal jeg bare vente til de tar kontakt?

Kizza1365380506
Skrevet

Synes du bør la det gå iallefall en uke før du ringer. Var søknadsfristen tidlig eller sent i uken. Var det sent i uken foreslår jeg at du venter til over helgen.

Lykke til!

Mvh

Gjest malun
Skrevet

Jeg synes du trygt kan ringe og forsikre deg om at de har fått søknaden, og høre når du evt kan regne med å få beskjed.

En telefon viser bare sunn interesse, pluss at du får anledning til å vise frem din hyggelige, høflige stemme (noe du selvsagt sørger for å ha).

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...