Gå til innhold

Barn 6 år med kuler i nakke, bakhode...


Anbefalte innlegg

Gjest Gullklumpen

Jeg oppdaget på min sønn for en del mnd. siden at han hadde en ertestor kul i bakhodet som kunne bevege seg litt under huden.

Mannen min sa det sikkert bare var en kjertel som var litt hoven, så jeg slo meg til ro med det.

Nå oppdaget jeg at det har blitt fler siden da. Han har fått en rett bak øret (i sprekken mellom øret og hodet), pluss en i nakken.

Kan dette være hovne lymfekjertler? Han har ingen slike "utvekster" rundt halsen, så jeg er litt i tvil.

Burde jeg ta en prat med lege og i tilfelle hvor raskt?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/111486-barn-6-%C3%A5r-med-kuler-i-nakke-bakhode/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Kizza1365380506

Det er mye mulig det er hovne lymfeknuter vi har noen som ligger bak øret og bak i nakken. Når det har vart så lenge så ville jeg alikevel ha ringt til legen og hørt om det var nødvendig å sjekke det. Det er bedre med en telefon for mye enn for lite.

Mvh

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...