Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Min datter på 23 år, har vært plaget med gyngende svimmelhet et par mnd.,og av og til tendens til å besvime, får da rykninger i armene.

Har tatt CT-caput, hvor det ble funnet en cyste på hjernehinnen, h.side. Dette blir sagt er helt ufarlig, og ikke vil gi symptomer.Like fult plages min datter , med sin svimmelket. Spørsmålet mitt er, om hun bør utredes videre, hos f.eks. Øre-nes-hals spes., og om det er riktig at denne tilstanden ikke gir symptomer som svimmelhet, og kvalme. En annen underlig ting, er at når hun har tatt et par glass vin, kommer de samme symptomene.

Takknemmlig for svar.

Med vennlig hilsen

Mor.56

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/113505-cyste-p%C3%A5-hjernehinnen/
Del på andre sider

  • 3 uker senere...

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...