Gå til innhold

Stivhet og smerter


Anbefalte innlegg

alcatel1365380554

Jeg har i lengre tid (flere år)vært veldig stiv i kroppen særlig om morgenen når jeg står opp og når jeg har sittet rolig.

Bekkenet og ryggen er værst.

Jeg har hatt flere prolaps i ryggen og bekkenløsning etter graviditet. Muskelkrampe bak skulderblad 3 ganger. Jeg har vanskelig for å bøye meg og ungår dette om mulig. Jeg snubler mye i trapper hvis jeg prøver å bevege meg raskt. Jeg "tråkker over" i foten ofte.

Smertene og stivheten bare øker så jeg tar mer og mer ibux og Cataflam e.l. for å kunne sove og for å kunne gå på jobb.

Har jeg revatisme, leddgikt e.l.?

noe må det jo være, jeg er 40 år og kan værken gå tur trene sykle e.l. uten store smerter etterpå. Jeg føler meg som en hypokonder! Hva bør jeg eventuelt gjøre?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/114777-stivhet-og-smerter/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...