Gå til innhold

Får alt som er jo:-((


Anbefalte innlegg

Skrevet

Stadig får jeg influensa, det er andre gang på noen uker, er helt utslitt av dette her jeg. Epilepsien er ikke i sjakk heller, det er det meste faen at jeg ikke skal komme meg litt ovenpå?!!!( har fått influensavaksinen bare for å nevne det)

Mvh en sliten

Skrevet

Høres slitsomt ut ja...

Ønsker bare god bedring, for jeg har ikke noe lurt å si......

Klemmer fra

Gjest Jan Petter Høeg, Allmenpraktiserende Leg
Skrevet

Det er kjedelig med influensa 2 ganger rett etter hverandre,men likevel er dette dessverre ikke helt uvanlig.Jeg synes dog at du nå kanskje bør få en infeksjonsstatus hos legen din,slik at man med sikkerhet kan fastslå at dette er tilfelle.Hvis du generelt er mer plaget med infeksjoner bør også underliggende årsaker sjekkes som bla.jernlagre, blodprosent.Mangler her vil kunne redusere immunforsvaret ditt.Bruk ellers i samråd med legen din tilskudd av vitaminer og tran feks.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...