Gå til innhold

hofteslitasje


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har hørt om en ny behandlingsmåte for mennesker med utslite hofter, som ikke kan gjennomgå operasjon. Det skal visstnok være en slags gelé som sprøytes inn i hoften.

Jeg vil veldig gjerne vite mer om dette, evt. få vite hvor jeg kan henvende meg ang. dette...

På forhånd takk!

Anne Rita Øksengård, Lege
Skrevet

Kjære Jansson,

Vi har forhørt oss hos diverse spesialister innen hofteproblematikk og alle er av den oppfatning at behandling av utslitte hofter med gelé foreløpig kun er på et eksperimentelt stadium. Dette betyr at det pr. idag ikke er noe tilgjengelig behandlingstilbud. På slitasje i knær derimot, er det forsøksvis gjort behandling med en type væske og en type gelé, men resultatene her er foreløpig usikre. Det kunne forøvrig være interessant å høre hvor du har dine opplysninger fra.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...