Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Jeg er 8 mnd på vei i min første graviditet og har nå fått masse strekkmerker, på hoftene, på magen, brystene og på lårene (foran og bak).

Er det noe jeg kan gjøre for at det skal forsvinne eller noe som kan dempe eller forebygge slik at det ikke kommer mer? Finnes det noen kremer eller noe annet?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/140812-strekkmerker/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Mye fuktighetskrem- gjerne med vit. E!

Anbefaler at du forhører deg på helsekost. har ikke navnet på noen sånn umiddelbart. Jeg var aldri plaget av strekkmerker, men venninner av meg som var det fikk dette anbefalt og jeg fikk inntrykk av at det hjalp noe hvertfall. Men det finnes vel ingen mirakelkur- ennå.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/140812-strekkmerker/#findComment-885880
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...