Gå til innhold

Kjønnsvorter


Anbefalte innlegg

Gjest Nervøs 25

Hei!Jeg har hatt ubeskyttet sex med en mann som sannsynligvis har kjønnsvorter på penis. Det merket jeg ikke før etterpå... Jeg har selv hatt kjønnsvorter for 7 år siden, og hørte noen sa at da kan man ikke få det igjen. Er det sant?

Jeg lurer også på om jeg kan få kjønnsvorter i munnen/halsen etter munnsex, og hvor sannsynlig dette er.

Fint om noen kan hjelpe meg...

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/140931-kj%C3%B8nnsvorter/
Del på andre sider

  • 2 uker senere...

Fortsetter under...

Hei

Kjønnsvoter er et virus. du sier du har hatt det for 7 år siden.. vel du har det enda. Selv om vortene forsvinner med pensling så ligger de enda i kroppen, og de kan bryte ut når som helst. De kan ligge latente i mange mange år før de igjen bryter ut. Men det finnes forskjellige virus, og man kan få flere virus ja. Det som er farligst er det viruset som lager innvendige vorter, for dette kan være forbundet med livmorhalskreft.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/140931-kj%C3%B8nnsvorter/#findComment-894149
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...