Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Heisann.. Lurte på om det var noen der ute som kan hjelpe meg litt... Min samboer sliter en del med kviser på ryggen.. Det er ikke mye kviser det er snakk om, men en del.. Og det plager han.. Han har derfor sendt meg på oppdrag for å finne ut hva som kan gjøres mot dette... Noen forslag?? På forhånd, tusen takk..

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/141208-kviser-p%C3%A5-rygg/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest verdt et forsøk

Han bør snakke med legen sin, de mest effektive midlene er på resept, og mye rimeligere også enn de som er uten resept.

Når han har begynt å bruke disse, kan han ta en tur til hudpleier for å rense opp huden.

Jeg opplevde det samme problemet, og jeg fant ut at det kom av balsam.. hvis han bruker balsam kan dette være en årsak. Det er mye fett i balsam, som kanskje legger seg på ryggen etter skylling, og danner urenheter. Broren min ble veldig plaget med kriser i panna, ved hodefestet og skjønte ikke hvorfor. Før han oppdaget at han brukte Define sin hårvåks, som er veldig fettete. når han sluttet med den, forsvant også kvisene.

Er jo verdt å prøve.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/141208-kviser-p%C3%A5-rygg/#findComment-886792
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...