Gå til innhold

Anbefalte innlegg

har vurdert å dra på hudpleiesalong og vokse ryggen/liten del av skuldrene ettersom jeg har litt hårvekst der.

men lurte da på en ting i forbindelse med dette.

når man vokser, er det litt av samme effekten som når man barberer? altså det er jo feks ikke overalt man har sjenerende hårvekst, men hvis man feks barberer på et av disse stedene, vil det jo vokse ut hår som er mer sjenerende enn det som opprinnelig var der.

er det sånn med voks også, at det vokser ut nytt hår av samme "kaliber" som det du vil fjerne på de stedene det ikke var no sjenerende hår på i utgangspunktet?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/142797-h%C3%A5rfjerning-voks/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...