Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, for noen dager siden fikk jeg noen røde prikker på hendene som etterhvert også oppsto i ansiktet og bak ørene. Spesielt på begge sider av nesen, øynene og haken. Det er ikke bare enkeltstående utslett, men store røde områder som KLØR! det er varmt og litt hevelse. Har vært hos lege og fått rekv. til hudlege. Han ga meg også kortisonsalve. Dette blir ikke bedre, har du derfor noen anelse om hva det kan være?

Gjest Thor-Øistein Endsjø, barnelege
Skrevet

itch.

for meg høres dette mest ut som et infeksjonbetinget utslett. Ikke minst for at det ser ut som kortisonsalve ikke har noen effekt. Blir du værre før du får time hos hudlegen, ta ny kontakt med din vanlige lege.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...