Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Jeg er gravid og veldig plaget med pollen allergi. Jeg lurer på om det er farlig for fosteret om jeg tar allergitabletter? Nesepulver/spray og øyedråper har liten effekt på meg, vanligvis tar jeg dobbel dose piller gjennom hele pollen-spredningsperioden. Jeg tenker at ved ikke å ta tabletter skåner jeg babyen, men samtidig blir jo min almenntilstand og immunforsvar betydelig svekket. Hva bør jeg satse på ??

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/145224-allergi-og-graviditet/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Polaramin allergimedisin skal være helt trygg. Den er gammel som et vondt år og har vært brukt på gravide i evigheter.

Den byttet jeg til mens jeg var gravid, og fra den tid har jeg bare brukt den. Viste seg å fungere dobbelt så bra på meg som alt annet :)

Den må du ha resept for å få, og enkelte blir utrolig trøtte av den. Jeg merket ingenting.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/145224-allergi-og-graviditet/#findComment-920487
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...