Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

JEG ER EN JENTE PÅ 44 ÅR SOM GÅR PÅ CIPRALEX og LURER PÅ OM DET ER SKADELIG Å BRUKE eye q samtidig?

Gjest alternativer
Skrevet

"Eye q" - det er vel omega3, er det ikke det? Har aldri hørt at omega3 og Cipralex skulle være noe problem, tvert imot hjelper omega3 for flere ting som Cipralex hjelper mot - f.eks. depresjon.

Skrevet

eye q er fiskeolje med nattlysolje. Det er EPA DHA og GLA som det inneholder det står at man skal rådføre seg med lege vist mam går på andre medesiner.

Gjest alternativer
Skrevet

eye q er fiskeolje med nattlysolje. Det er EPA DHA og GLA som det inneholder det står at man skal rådføre seg med lege vist mam går på andre medesiner.

EPA og DHA er to forskjellige omega3-typer. Disse fins også i vanlig tran og i makrell, laks, ørret osv. GLA kommer så vidt jeg vet fra nattlysolje.

Har aldri hørt at noen av disse "kolliderer" på noen måte med medisiner. Finner heller ikke noe om det i et søk på internett.

Regner med at noen andre svarer hvis de har hørt om det.

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Denne kombinasjonen går helt bra.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...