Gå til innhold

Anulea granulare


Anbefalte innlegg

Gjest Anulea

Jeg har utslett på begge armene, og har hatt det i flere år nå. Hudlegen har tatt prøver av det og jeg fikk beskjed om at det er et virus i huden som heter "anulea granulare". Jeg fikk en gang resept på en kortisonkrem som jeg kunne bruke i perioder da det er ekstra mye og synlig utslett; og når jeg ev. skulle være litt fin og ikke ville at utslette skulle synes så mye. Utover det var det ingen behandling å få.

Jeg synes det er rart at det ikke går tilbake igjen (legen sa det ville forsvinne etterhvert). Er det noen andre her som har erfaring med dette og som kan komme med gode råd og tips. Er det noe alternativ behandling som hjelper ? Hvilken krem (gjerne uten resept) er god å bruke på dette ? Er det noe å gjøre for å bli kvitt det ?

Mange spørsmål fra

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/150023-anulea-granulare/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...