Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest katcha
Skrevet

Heisann!

Jeg har ganske tjukt hår, og bare en smule viker. Men når jeg rusker i håret og drar hånden gjennom, så detter det av hår. Visst jeg "Lugger" meg litt i håret sitter jeg igjen med noen hårstrå i fingrene! Er dette et nødvendigvis tegn på at jeg blir skallet, eller kan det skylles andre ting?

mvh gutt 19

Fortsetter under...

Gjest Dr Dividend
Skrevet

Du har nok ikke noe å bekymre deg over. Ca 100 hårstrå mister man hver dag, og hvis du var på vei til å miste håret, så ville du ha sittet igjen med langt mer enn noen få hårstrå i hånden.

  • 1 måned senere...
Skrevet

Du har nok ikke noe å bekymre deg over. Ca 100 hårstrå mister man hver dag, og hvis du var på vei til å miste håret, så ville du ha sittet igjen med langt mer enn noen få hårstrå i hånden.

Har du merket forskjell i mengden hår du mister i det siste? Får du i deg nok vitaminer? B-vitaminer særlig! Stresser du håret ditt veldig med farging/permanent/retttang osv?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...