Gå til innhold

Kapsel i magen??


Anbefalte innlegg

Gjest nn i dag
Skrevet

Hørte at en kan få sprøyta inn en kapsel i magen for å sjekke om mens smerter, pms ol. blir borte viss en opererer bort eggstokker, livmor etc. Noen som veit hvordan dette virker?? Er svært plaga med smerter under mens, pms ol. kan ikke få barn så det har jo ikke noe å si for den del om jeg opererer.

Pål Sand, almenlege
Skrevet

Kjære nn i dag.

Indikasjonene for å få fjernet eggstokker og livmor er strenge dvs.det skal mye til før dette gjøres.Jeg anbefaler at du stiller spørsmålet på forum for gynekologi.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...