Gå til innhold

Kløe og utslett ved lysken


Anbefalte innlegg

Skrevet

På innsiden av låret helt oppe ved pungen har jeg fått et rødt utslett. Flere røde "ringer" av varierende størrelse. Den største har en diameter på omtrent 2 cm. Dette klør og er ganske irriterende.

Noen som har noe forslag til hva det kan være. Ikke hatt ubeskyttet sex så tror ikke det er noen kjønnssykdom. Kan det være sopp? Nå om sommeren går jeg jo ofte med våt badeshorts og da blir vel lysken fort et yndet sted for sopp - vått og varmt? Vil Canesten i så fall fjerne det?

Takker for svar.

Mvh

  • 3 måneder senere...

Fortsetter under...

Gjest mann_rogaland
Skrevet

Hei,

Det hørtes ut som det samme som jeg sliter med. Har ikke funnet noe løsning enda. Klør du ubevist på det i søvne? Det gjør jeg og våkner veldig ofte opp med veldig rød og irritert hud. Det får til tider gro ganske bra men da flasser huden av etter ett par dager og jeg begynner å klø igjen.

Har du funnet ut noe mer?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...