Jump to content
Sign in to follow this  
Guest solskinnemor

er dette psykisk?

Recommended Posts

Guest solskinnemor

Jeg sluttet med zoloft på dagen 9 desember. jeg gikk på 200 mg. 26 des ble jeg dårlig. Jeg ble kvalm fikk dårlig mage, vondt i hodet og svimmel, har vært dårlig siden. Det jeg lurer på er om dette skyldes at jeg sluttet brått på medisinen?

håper på svar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fortsetter under...

Nils Håvard Dahl, psykiater

Det er vanskelig å vite sikkert, men det kan skyldes den brå seponeringen av Zoloft.

Om du fortsatt har plagene, kan det være et forsøk verdt å ta 50 mg per døgn noen dager for å se om du blir bedre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Artikler fra forsiden

×
×
  • Create New...