Gå til innhold

betent fing


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallo jeg er en gutt som har fått betennelse i fingen ved negleroten. den har fått en hevelse og skapt et veldig trykk inni fingertppen.Jeg føler meg fristet til å stikke hull i fingen for å slippe ut trykket. hva bør jeg gjøre?

Fortsetter under...

Jeg er en annen
Skrevet

Varm opp spissen på en knappenål e.l. over en flamme for å desinfisere og stikk hyll. Klem ut verket og rens med Pyricept, Vademecum, vanlig sprit e.l. Det beste er selvsagt å klemme ut verket hvis du kan, forsøk å få ut så mye som mulig.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...