Gå til innhold

Vondt i hofte - sukk


Anbefalte innlegg

eva-bare lurer litt

De siste to ukene har jeg hatt økende vondt i venstre hofte med stråling ned mot ankelen. Det gjør svinaktig vondt om natta hvis jeg er så uheldig å havne på venstre side. Smerten og bevelgelsesmønsteret minner veldig om frozen shoulder (har hatt på begge sider). Noen som vet om man kan få noe tilsvarende i hofta? Frozen hip? Røntgenbilde viser ingen ting. Men jeg er trøtt - dårlig med søvn..

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/160454-vondt-i-hofte-sukk/
Del på andre sider

Fortsetter under...

eva-bare lurer litt

Sjekk deg for Bechterews hvis det fortsetter. Det setter seg ofte i hoftene på kvinner og ikke alltid i ryggen som hos menn. Det er mange leger som ikke er klar over det.

Hei og takk for svar! Hvordan tester man for bechterew? Må man til spesialist, eller finnes det prøver som viser dette?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/160454-vondt-i-hofte-sukk/#findComment-1038112
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...