Gå til innhold

Jenter! Hva er galt med å være lærhomse??


Anbefalte innlegg

Battabing Battaboom
Skrevet

Hei!

Er en gutt på 29 som er lærhomse. Legger ikke sjul på dette når jeg går på byen. Er ofte kledd i lær fra topp til tå og går kun på homsesteder. Derimot når jeg er på gata kommer det mye reaksjoner. Spesielt jenter har en nedlatende holdning ovenfor meg når jeg går kledd slik. Hvorfor spør jeg?

Skrevet

Synes ikke lær er pent på noen, hverken homser eller heterofile, men folk må få gå i det de vil. Leit at folk ser nedsettende på deg.

Kanskje jentene synes det er leit at du er homse? ;)

Skrevet

De tror kanskje du er macho-macho-hetero og dermed på sett og vis virker skremmende? Det er ikke alle som 'leser' homserier :)

Skrevet

Spørsmålet dreier seg vel egentlig ikke om hvorfor folk reagerer når de møter et medlem i The Village People på gata, men om hvorfor i helvete noen gjør hver dag til et karneval.

Skrevet

Du signaliserer så alt for sterkt at du er uoppnåelig for en stakkar ;-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...