Gå til innhold

P-piller/graviditet


Anbefalte innlegg

Gjest Lyst på barn..!
Skrevet

Hvordan er det når man slutter med p-pillen, blir mensen uregelmessig en stund?

Bruker det å ta lang tid før man blir gravid?

Vises graviditet på dagens tester ganske fort?

Skrevet

Hva med å legge innlegget under "graviditet" istedet? :)

Jeg sluttet forøvrig med p-piller den ene måneden, etter å ha brukt det i ca 3 år, og ble gravid i neste måned. Trenger ikke å ta lang tid det!

Gjest Lyst på barn
Skrevet

Hva med å legge innlegget under "graviditet" istedet? :)

Jeg sluttet forøvrig med p-piller den ene måneden, etter å ha brukt det i ca 3 år, og ble gravid i neste måned. Trenger ikke å ta lang tid det!

Takk for tipset, tenkte ikke på det forumet.

Er jo så bra aktivitet her, men det passer jo bedre der du anbefaler.

Skrevet

Ei venninne av meg og samboeren hennes tenkte at "om ca to år passer det å bli gravid, fordi da er han ferdig med utdannelse etc. etc."

Og hun hadde hørt at det kunne gå opp til to år etter at man slutter med p-piller til man kan bli gravid (visste også at det ikke alltid var tilfelle)... en mnd etterpå var hun gravid, og de fikk ei velskapt datter i sommer. To år før planen... (men selvfølgelig like glade likevel)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...